Jak probíhá zapůjčení vozidla

  • VYBERTE SI VHODNÝ VŮZ

Jako první je ideální si vybrat dodávku, kterou budete chtít půjčit. Z našeho vozového parku si jistě vyberete právě takový vůz, který vám bude vyhovovat. Pokud si nejste výběrem jisti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem pomůžeme. Buďte si jisti, že veškerá vozidla jsou v perfektním technickém stavu a jsou 100 % spolehlivé.

  • OBJEDNEJTE SI VYBRANÝ VŮZ

Máte vybráno? Je čas si vůz zarezervovat na vámi vybraný termín. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem. Případně můžete přijít vše dohodnout osobně.

  • OSOBNÍ PŘEDÁNÍ VOZU

V rámci objednávky se domluvíme na přesném čase, kdy si pro vůz přijedete. Vozidlo společně projdeme a nafotíme. Následně sepíšeme smlouvu o zápůjčce. Počítejte s tím, že celý proces může trvat asi 15 minut.

  • VRÁCENÍ PŮJČENÉHO VOZU

Dodávky svým klientům půjčujeme s plnou nádrží. Při vrácení je tedy potřeba nádrž s palivem opět doplnit. Jestliže to neuděláte, budeme nuceni vám účtovat ujeté kilometry a nádrž poté dotankovat. Dodávku by také měla být ve stejném technickém stavu jako před zapůjčením. Pokud bude vše v pořádku, vrátíme vám vratnou kauci.